گزارش پیشرفت شما در آی تمرین

تمام اطلاعات در یک نگاه

آی تمرین با ثبت جزئیات تمام فعالیت‌های دانش‌آموزان و جمع‌بندی آن‌ها به صورت انواع گزارشات، یک ارزیابی ارزشمند از توانایی‌ها و استعدادهای آن‌ها به شما ارائه می‌دهد. تنها با یک کلیک، شما می‌توانید هر یک از 20 گزارش آی تمرین که شامل روند تمرین و پیشرفت، نقاط قوت و ضعف، سطح کلاسی، منطقه‌ای و کشوری است را ملاحظه کنید.

جوایز در آی تمرین
جوایز در آی تمرین

عملکرد دانش‌آموز من

گزارشات آی تمرین تمام اطلاعات لازم جهت شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان را در اختیار معلمان و والدین قرار می‌دهند. در گزارشات آی تمرین علاوه بر مشاهده نقاط قوت و ضعف، شما می‌توانید مدت زمان تمرین و روند پیشرفت آن‌ها را ملاحظه کنید. حتی شما قادر به دیدن پاسخ‌های درست و اشتباه آن‌ها هستید.

کار در کلاس و تکیف خانه

برای هر موضوع درسی شما می‌توانید هم برای کلاس و هم برای خانه تمریناتی را به عنوان تکیف تعیین کنید. دیگر مشکل محدودیت زمانی برای بررسی تکالیف معنی ندارد. شما در یک نگاه خواهید دید که تکالیف تعیین شده کی و چگونه انجام گرفته‌اند. همچنین آی تمرین امکان انتخاب تمرینات دوره‌ای بسته به نیاز و دلخواه خودتان را به شما می‌دهد.

جوایز در آی تمرین
جوایز در آی تمرین

جشن موفقیت

دانش‌آموزان با تکمیل هر مهارت در آی تمرین جوایز مجازی مانند تصاویر رنگارنگ و مدال‌های برنز، نقره و طلا دریافت می‌کنند که انگیزه‌ای برای تمرین و یادگیری بیشتر است. با استمرار این روند آن جوایز واقعی مانند لوازم‌التحریر، لوازم ورزشی و الکترونیکی برنده می‌شوند. حتی آی تمرین برای دانش‌آموزان فعال و موفق گواهی مهارت صادر می‌کند که می‌تواند افتخاری برای دانش‌آموز و خانوده او بوده و برای ورود به مدارس نمونه ملاک عمل قرار گیرد.

همین الان شروع کنید!

هم اکنون ثبت نام کنید :-)